Prodej a servis nové i použité výpočetní techniky

Naše motto: Nejkvalitnější servis za co nejnižší možné ceny. U prodeje repasovaných notebooků a PC sestav platí totéž. Snažíme se Vás totiž přesvědčit, že koupě a používání použité elektroniky je nejen levné, ale i ekologické. Pomozte nám snížit uhlíkovou stopu!

 

 

Čím se zabýváme

Servis notebooků, PC a telefonů

Poskytujeme profesionální servis elektroniky. Nebojíme se i komplikovanějších oprav a neomezujeme se pouze na výměnu modulů, ale umíme vyměnit například také integrované obvody na základních deskách.

Prodej zánovních notebooků

Vzhledem k naší spolupráci s předními zahraničními leasingovými společnostmi máme možnost Vám nabídnout notebooky a počítače z ukončených operativních leasingů za bezkonkurenční ceny.

Možnost Spolupráce / franšízy

Našim stálým odběratelům nabízíme výhodný program slev, případně možnost franšízovat celou prodejnu. Pro více informací nás kontaktujte emailem, nebo telefonicky.

 

Co o nás říkají

Záleží mi na udržitelnosti a tak jsem místo nového koupil v TerraPC použitý, ale přesto pořád kvalitní a hlavně výkonný pracovní notebook značky Dell. Kromě toho to bylo za nejnižší cenu v Brně a se zárukou. A po nahlédnutí do zákulisí servisu a diskusi s majitelem jsem mile překvapen, co všechno umí opravit.

Peter Korenčiak

Zákazník

Naprosto bez výhrad. Ochota, odbornost, příjemné vystupování, smysl pro humor a vstřícnost. Diagnostika a pomoc v podstatě okamžitě. Navíc ekologicky. Nejlepší!

Petr KlariN Klár

Naprosto vynikající, rychlý a levný a efektivní servis, velmi příjemná obsluha se vždy snaží najít řešení. Rád se tam vracím.
Štěpán Tuček

První noťas koupený v Terra PC (repas lenovo 13) fungoval v klidu 6 let (používaný denně), jednou se měnil větrák a baterie a bylo to do týdne. Teď odtud máme dvě dellinky 13 a 14, repasy, jedou v pohodě. U malé se řešila SW závada, hotovo do dvou dní a v rámci záruky, solidní jednání. Takže spokojenost :-).

Míša Kučerová

Kontaktujte nás!

4 + 12 =

Pobočka Tábor

Tábor 881/7
61600 Brno – Žabovřesky

+420 777 67 37 37

Pobočka Štefániková

Štefániková 18
60200 Brno

+420 603 775 755

Otevírací hodiny

Po-Pá: 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
So-Ne: Zavřeno

Telefon

Technik:   +420 777 069 721

Jednatel:  +420 722 099 666

E-mail

Prodejna: info@terrapc.cz

Jednatel: smarda@terrapc.cz